Wash and care

1,302ден9,362ден

Choose an option1 литар10 литри5 литри
Clear
SKU: N/A Category: Product ID: 1518

Description

Карактеристики
  • Природен производ за чистење
  • Специјално наменет за дрвени површини заштитени со масло
  • Погоден за чистење и одржување на сите површини во домот
  • За секојдневна употреба
Употреба
  • Растворете 1 капаче во 1L вода
  • Нанесете раствор на површината
  • Пребришете со сува крпа
  • Препорачуваме OSMO SPRAY-MOP за подови или OSMO SPRAY CLEANER за останатите површини во домот

Additional information

Пакување

1 литар, 10 литри, 5 литри

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Wash and care”

Your email address will not be published.