Spray cleaner interior

1,000ден

Choose an option0,5 литар
Clear
SKU: N/A Category: Product ID: 1521

Description

Карактеристики
  • Природен производ за чистење
  • Специјално наменет за дрвени површини заштитени со масло
  • Погоден за чистење и одржување на сите површини во домот
  • За секојдневна употреба
Употреба
  • Нанесете раствор на површината
  • Пребришете со сува крпа
  • Доколку го потрошите Spray Cleaner, додадете 1 капаче WASH AND CARE и 1L вода.

Additional information

Пакување

0,5 литар

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Spray cleaner interior”

Your email address will not be published.