Собни врати – модел М1

11,160ден

Дополнителни услуги

  • Отвор за стакло со мат пескарено стакло или стакло по избор.
  • Лизгачка врата со шина и маска.
Choose an optionХартиено саќе / Екструдирана Иверка
Choose an option4mm
Clear
SKU: N/A Category: Tags: , Product ID: 1183

Description

  • Облога на МДФ – CPL ламинатна фолија со висока отпорност на гребење и абење.
  • Кантирана со ABS кант трака.
  • Вграден оков со магнетна AGB брава

Additional information

Внатрешна исполна

Хартиено саќе / Екструдирана Иверка

Дебелина на МДФ

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Собни врати – модел М1”

Your email address will not be published.