Висок квалитет и современ дизајн!

На веб страната на Спачва може да ги видите сите најнови и најпродавани продукти. Ние нудиме избор на разновидни и високо квалитетни подови и влезни и собни врати.

Спачва подови

Подовите што ги нудиме се добиени од најквалитетниот славонски даб кој се препознава по своевидната текстура и извонредна цврстина на дрвото. Наша цел е да понудиме производ кој гарантира издржливост и долготрајност. Подовите од масивно дрво даваат чувство на топлина, удобност и естетика во вашиот дом. Тие успешно се вклопуваат во сите современи ентериери нагласувајќи ја убавината на просторот.

Спачва врати

Различните модели на собни и влезни врати се изработени од материјали по највисоки стандарди, како и широка палета на дизајн и бои. Дрвените масивни врати се изработени во класичен архитектонски стил со чисти и едноставни линии. Медијапанските врати се изработени во модерен италијански стил. На вашиот простор му даваат безвремен изглед што овозможува вклопување како во класични ентериери, така и во модерно опремени стамбени објекти.

Најпродавани производи

Модел R1

Собна врата

Рачно изработена врата од медијапан, обложена со CPL фолија и исполнета со иверица.

Natur rustik

Селски под

Масивен дрвен под изработен од славонски даб со дебелина 21мм и поголеми димензии.

Ролетино

Блиндор врата

Сигурносна врата со 12 точки на заклучување и врвен италијански дезен со избор на повеќе бои.

Класа RI

Класичен паркет

Класичен дабов паркет со дебелина 21мм, изработен од најквалитетниот славонски даб (Храст).